All For Brand Communication

 

Allcom Medya olarak markanıza ilişkin tanıtım faaliyetlerinden oluşan tüm yükünüzü, stratejik planlamadan 360 iletişim Planına, özgün tasarımlardan, reklam filmlerinin hazırlanmasına, hedef kitle analizinden, marka konumlandırmaya ve medya planlamadan satın almaya kadar biz üstleniyoruz.
Yaptığımız tüm çalışmaların bir bütünlük içerisinde olmasına dikkat ederek marka imajınızın ve algısının gelişmesine yardımcı oluyoruz.
Stratejisi ve konumlandırması hazırlanan markanızın, TV, Gazete, Radyo, Outdoor, İnternet gibi mecraların yanı sıra bölgesel bazda da planlamalarını ve satın alımlarını yönetiyoruz.
Oluşan plana uygun mecra ve içerikleri üreterek takibini yapıyoruz.
Sosyal Medya mecralarının yönetimi ve içerik üretimi konularında iş birliği sağlıyoruz.
TV başta olmak üzere Mass medya içerisinde moda mod planlama ve satın alma  yerine Tematik Planlamalar ile hedef kitlenize en efektif ulaşımı sağlıyoruz.
Markanız için, tüm bunların yanı sıra sektörünüze ilişkin rakip analizleri, planlama öncesi ve sonrası yayın raporlamaları, teknik takip, medya yönetimi ve dönemsel olarak ekonomi/ sektörel programlara konuk alımı gibi PR konularında da yardımcı olmayı hedefliyoruz.

 

 

allcom360 İletişim Planı

Allcom 360 İletişim Stratejisi

Mecralar

Her mecra kendine ait değerlere sahiptir. Ulaşılan hedef kitlelerin nicelikleri ile beraber nitelikleri de çok büyük anlamlar taşımaktadır.
Sağlıklı ve doğru planlamalar, doğru mecraların, doğru zamanlamayla bir ahenk içerisinde kullanılmasıyla gerçekleşir...

OPERASYON TALEP FORMU

Allcom Media çatısı altındaki tüm hizmet kalemlerimizden bir bütün olarak faydalanabileceğiniz gibi, size özel, mecra bazlı çalışmalar da talep edebilirsiniz.
Gönder

AdresBahçelievler mah. Ladin cad. Ata 2 Sitesi No:22 Üsküdar / İstanbul
Tel: 0216 486 10 20 & 21
Email: info@allcommedia.com
Yol Tarifi